USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Sağlık

Sağlık Bakanı Koca, İstanbul'daki amme hastanelerinin başhekimleriyle müşterek araya geldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul'daki amme hastanelerinin başhekimleriyle ortak araya gelerek, afiyet hizmeti düşüncesince kullandıkları yapıların vaziyeti ve yaşama geçirecekleri aceleci gelişim planlarını ele aldıklarını bildirdi.

Sağlık Bakanı Koca, İstanbul'daki amme hastanelerinin başhekimleriyle müşterek araya geldi
05-03-2023 00:07
İstanbul

Koca, içtimai iletişim araçları hesabından icra ettiği açıklamada, "İstanbul'daki amme hastanelerinin başhekimleriyle, Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesinde gerçekleştirdiğimiz toplantıda, afiyet hizmeti düşüncesince tercih ettiğimiz yapıların hali ve yaşama geçireceğimiz aceleci aksiyon planlarını ele aldık." ifadelerini kullandı.

İstanbul’daki amme hastanelerinin başhekimleriyle, Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesinde gerçekleştirdiğimiz toplantıda, afiyet hizmeti düşüncesince tercih ettiğimiz yapıların hali ve yaşama geçireceğimiz aceleci aksiyon planlarını ele aldık. pic.twitter.com/DBIXO7sJZ5

— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) March 4, 2023

Cerrahpaşa Tıp ve İstanbul Tıp Fakültesi hastanelerinde inceleme

Öte taraftan Sağlık Bakanı Koca, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ile İstanbul Tıp Fakültesi hastanelerinde de araştırmalarda bulundu.

Koca, içtimai iletişim araçları hesabından icra ettiği paylaşımda, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi ile İstanbul (Çapa) Tıp Fakültesi Hastanesinde tetkikat yaptıklarını belirterek, "Deprem riskine erinç alınacak tedbirleri darülfünun ve medrese yöneticileriyle görüşerek, fakültemizin verdiği hizmetlerin tıkır tıkır sürdürülmesini sağlayacak hal yolları üstünde çalıştık." bilgisini verdi.

Bakan Koca, paylaşımlarında başhekimlerle meydana getirilen güruh ile tetkik ziyaretlerine bağlı görsellere de arazi verdi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ