USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Asayiş

Sakarya'da 13 yaşındaki kız çocuğu dalgalara kapıldı

Sakarya'nın Karasu ilçesinde ailesi ile beraberce denize revan 13 yaşındaki kız çocuğu dalgalara kapıldı. Kaybolmadan esbak suda oynadığı esnada cep telefonuyla görüntüleri kaydedilen kızın, denize değerlendirmek istemediği de öğrenildi. Dalga nedeni ile suya giremeyen takımla

Sakarya'da 13 yaşındaki kız çocuğu dalgalara kapıldı
10-08-2022 21:04

Olay, Karasu ilçesi sahili Aziziye Mahallesi Doğu Karadeniz Caddesi mevkiinde meydana geldi. 13 yaşındaki İlayda Eren ailesi ile beraberce denize geldi. Cankurtaran bölgesinin haricinde suya giren 13 yaşındaki İlayda ortak müddet sonradan dalgaların ortada gözden kayboldu. Durumun ayırt edilmesi için görüngü cankurtaranlara bildirildi. Bölgeye mevrut ambulans ve deniz boyu asayiş ekipleri dalga nedeni ile suya giremedi. Ekipler su ve sahilde dron destekli açık kabiliyetli kontrol emekleri başlattı. Suda kaybolan kızın annesinin biçare bekleyişi ve biberli feryatları ise yürekleri sızlattı.

Acı detay

Girdiği denizde dalgalara kapılan kızın denize doğmak istemediğini annesine dediği öğrenildi. Öte yandan, ayrımsız alanda İlayda ile beraberce gark tehlikesi nâkil değişik ortak isim henüz kurtarılarak hastaneye kaldırılırken, menfi iklim şartları dolayısıyla ahit kaza genelinde denize tahavvül etmek yasaklanmıştı. Ailenin bölgedeki biberli bekleyişi ile beraberce ekiplerin kontrol emekleri bitmeme ediyor.

Esra Angün

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ