USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Eğitim

‘Üniversite Girişimcilik Kulüp Ödülü’ sahibi DOU Teknoloji Takımı oldu

Bu sene 9'uncusu planlı GİV Girişimcilik Ödülleri ve Türkiye Girişimci Buluşması Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Törende ‘Üniversite Girişimcilik Kulüp Ödülü' sahibi DOU Teknoloji Takımı oldu.

‘Üniversite Girişimcilik Kulüp Ödülü’ sahibi DOU Teknoloji Takımı oldu
27-11-2022 16:06

Girişimci İşadamları Vakfı (GİV) tarafından, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde KOSGEB, TÜGVA işbirlikleri ile planlı ‘Türkiye Girişimci Buluşması' Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. İki devir devam eden ve işporta alanlarının da arazi almış olduğu organizasyonda; ayrışık başlıklarda oturumlar, B2B görüşmeler, girişimcilere müteveccih eğitimler ve “9. GİV Girişimcilik Ödülleri” töreni gerçekleştirildi. İş ve uran dünyasından temsilciler, akademisyenler, amme gurur yetkilileri ziyaretçilerle birlikte araya geldi.

Üniversiteler, teknoparklar, start-uplar ve Ar-Ge Merkezlerinden girişimcilerin projeleri yatırımcı ile buluşturulmuş olduğu organizasyonda, ‘Üniversite Girişimcilik Kulüp Ödülü' sahibi Doğuş Üniversitesi (DOU) Teknoloji Takımı olma başarısını gösterdi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ