USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Yol Durumu

1Ankara Çevre Otoyolunun Çankaya Kavşağı ile Kıbrısköy Kavşağı arasında yer alan 0-5.km.leri arasında Samsun İstikameti üstyapı onarım çalışması nedeniyle trafiğe kapatılarak ulaşım Konya Kavşağı istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanacaktır.
2TEM Otoyolunun Saray Kavşağı-Lüleburgaz Kavşağı arasında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle önce Edirne istikameti, daha sonra İstanbul istikameti kesimler halinde trafiğe kapatılacak ve ulaşım iki yönlü (gidiş-geliş) olarak sağlanacaktır. (Çalışmalar 24 saat esasına göre yapılacaktır.)
3Aksaray-Ortaköy yolunun 9-11.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
4Konya-Antalya il sınırı-Beydiğin-Taşağıl-(Antalya-Manavgat) Dy. Ayr. yolunun 28-34.km.leri arasında bulunan Demirkapı Tünelinin, Konya-Antalya (Sol Tüp) istikameti elektrik, elektromekanik ve diğer kontrol sistemleri yapımı kapsamında trafiğe kapatılarak ulaşım Konya-Antalya istikameti için servis yolundan sağlanmaktadır.
5Mersin-Adana yolunun 0-1.km.leri arasında Liman-Hal Köprüsü Farklı Seviyeli Kavşak Çalışmaları kapsamında köprü genleşme derzleri onarımı nedeniyle, ulaşım Liman D Kapısı Ayrım kolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Çorum-Sungurlu yolunun 0-2.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeni ile ulaşım yan yoldan sağlanmaktadır.
7Suşehri-Gölova-Altköy yolunun 12-13.km.leri arasında yol yapım çalışmaları yapılmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.
8Çanakkale-Balıkesir yolunun 31-37.km.sindeki Assos ve Troya tünelleri trafiğe kapatılmış olup, trafik eski Ayvacık-Küçükkuyu yolundan çift yönlü olarak verilmiştir.
9Vezirköprü-Durağan yolunun 5-7.km.sinde meydana gelen heyelan nedeni ile ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Artvin-Erzurum yolunun 33. km.sinde bulunan 9 No.lu köprüde yapılacak olan derz onarım çalışması nedeniyle 02.06.2023 tarihinde saat 07:30'dan itibaren çalışmanın devamı müddetince ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır. 10

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
ANKET TÜMÜ
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
Gazete Manşetleri
SOSYAL MEDYA
Yol Durumu